Ubezpieczenia Łódź

Na rynku ubezpieczeń mamy dostępne przeróżne produkty. Poniżej omówimy gałąź, która najbardziej będzie interesowała kierowców, czyli ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa posiada bardzo wiele agencji, które pomogą nam wybrać odpowiednią ofertę dla nas. Ale wracając do samych ubezpieczeń: Zazwyczaj wyróżniamy tu trzy grupy: OC, AC i NNW. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (stąd skrót OC) jest obowiązkowe dla każdego właściciela pojazdu. Dzięki niemu, gdy zdarzy się kolizja z naszej winy, nie będziemy musieli płacić za naprawę auta poszkodowanego z własnej kieszeni.

Kolejną istotną grupą ubezpieczeń komunikacyjnych jest tak zwane autocasco (AC). Posiadając taką polisę, możemy liczyć na zwrot kosztów nawet wtedy, gdy uszkodzimy auto z naszej winy. Wcale nie musi to stać się podczas kolizji, również gdy na przykład uderzymy w słupek na parkingu i uszkodzimy zderzak, możemy liczyć na pokrycie szkody z tego ubezpieczenia Sosnowiec jest miastem gdzie kierowcy statystycznie najczęściej wykupują pakiet AC dla swoich samochodów.

Oprócz tego mamy jeszcze ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Jest to bardzo ciekawa polisa, która przyda się nam w razie konieczności odbycia długiej i kosztownej rehabilitacji po wypadku. Pokryje ona koszty leczenia do pewnej sumy, na którą zdecydowaliśmy się podczas zakupu ubezpieczenia Łódź przoduje jeśli chodzi o ilość wykupionych pakietów NNW do obowiązkowego OC, co bardzo dobrze świadczy o odpowiedzialności tamtejszych kierowców. NNW możemy wykupić tylko na kierowcę, lub na kierowcę i pasażerów. W tym drugim przypadku również osoby, które przewozimy naszym autem będą mogły liczyć na pokrycie szkód leczenia, ale cena polisy jest wtedy wyższa.